Naujausios televizijos laidos ir transliacijos platformų pasirinkimas Lietuvoje

Įvairiose transliacijos paslaugose kiekvieną savaitę pasirodo naujos laidos ir nauji tęstinių serialų sezonai, todėl gali būti sunku žinoti ką naujo galite pasižiūrėti. Tačiau šis straipsnis padės jums rasti pačius naujausius serialus ir transliacijos platformas nereikiant jums patiems ieškoti.

Geriausia transliancijos platforma – Netflix

Netflix yra žinomas dėl savo įspūdingų originalių serialų, tokių kaip Stranger Things, Bridgerton, Squid Games ir kt. Gausioje bibliotekoje yra ir kitokio turinio, įskaitant pagrindines laidas, filmus ir vaikams skirtas programas. Jei jums patinka sporto žaidimai, čia rasite puikių dokumentikų apie sportininkus, ir apie pačias sporto šakas.

Tėvams patiks Netflix kontrolės funkciją, kuri suteikia galimybę blokuoti tam tikrus serialus ar filmus savo vaiko profilyje ir nustatyti amžiaus cenzą, kad apribotų, ką jie gali žiūrėti. Tai yra žinomiausia transliacijos platforma pasaulyje, įskaitant Lietuva. 

Antra geriausia transliacijos platforma – Amazon Prime Video

Amazon geriausiai žinoma dėl savo e. parduotuvės, tačiau ji taip pat siūlo puikią transliacijos paslaugą mažiesiems ir suaugusiems. Ši paslauga kainuoja 8,99 EUR per mėnesį arba galite įsigyti turinį iš platformos mokėdami už kiekvieną filmą/laidą. Amazon Prime Video galima rasti ne tik klasikinių filmų ir kino teatrų hitų, bet ir originalių laidų, pvz., The Lord of The Rings: The Rings of Power ir Marvelous Mrs. Maisel.

Trečia geriausia transliacijos platforma – Disney+

Disney+ yra transliacijos platforma vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems. Čia siūlomos Disney, Pixar, Marvel, Žvaigždžių karų ir National Geographic programos. Taip pat rasite originalaus turinio, įskaitant Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear, High School Musical: The Musical: The Series ir She-Hulk: Attorney At Law.

Naujausias serialas per Amazon Prime Video – The Rig

Kai prie Škotijos krantų stovinčios naftos platformos Kishorn Bravo įgula turi grįžti į žemyną, užklumpa paslaptingas ir viską gaubiantis rūkas, ir jie atsiduria atkirsti nuo bet kokio ryšio su išoriniu pasauliu. Kai naftos platformą ištinka stiprūs požeminiai smūgiai, įgula stengiasi išsiaiškinti, kas lemia nežinomą jėgą. Tačiau didelė nelaimė priverčia juos kelti klausimus, kuo iš tikrųjų galima pasitikėti.

Naujausias serialas per Netflix – Kaleidoscope

Giancarlo Esposito vadovauja šiam apiplėšimo serialui, kuriame stebima nusikaltėlių grupė, planuojanti ir vykdanti kelių milijardų dolerių vertės labai saugomos požeminės saugyklos apiplėšimą. Nors tai gali atrodyti paprasta prielaida, serialas naudoja eksperimentinį pasakojimo pateikimo stilių: Netflix atsitiktine tvarka išdėsto pirmuosius septynis epizodus, kurių veiksmas vyksta prieš ir po apiplėšimo. Taip sukuriama saga, kuri intriguojančiai skiriasi priklausomai nuo to, kada susipažįstama su kiekvienu iš veikėjų ir jų istorijomis, o pats apiplėšimas tampa galutiniu serialo skyriumi. Kurį epizodą žiūrėsite pirmiausia?

Naujausias serialas per Disney+ – Star Wars: The Bad Batch

Šiame animaciniame Žvaigždžių karų šalutiniame seriale, kurio veiksmas vyksta po Klonų karų ir Žvaigždžių karų: epizodas III - Sitų kerštas įvykių, pasakojama apie grupę atsiskyrėlių klonų karių, kurie bėga nuo Galaktikos imperijos po 66-ojo įsakymo ir Džedajų ordino sunaikinimo. Pirmajame serialo sezone unikalių gabumų turintys klonai atsidūrė giliame vandenyje (tiesiogine prasme), nes jie išgelbėjo vieną iš savo pačių iš gamyklos, kurioje buvo sukurti, ir vis dar nežinojo, kokia jų prasmė šioje naujoje galaktikoje. Antrojo sezono premjera įvyko sausio 4 d.