TV8 programa

TV8 Šiandien

2021-01-27
DABAR "Priesaika" ("Yemin") 19:00 - 20:00, Trukmė 60 min
20:00 LABANAKT, VAIKUČIAI "Argonautai" ("Аргонавты")
20:25 LABANAKT, VAIKUČIAI "Galiūnų košė" ("Богатырская каша")
20:35 LABANAKT, VAIKUČIAI "Kačiukas, vardu Au" ("Котенок по имени Гав")
20:50 LABANAKT, VAIKUČIAI "Boleko ir Lioleko nuotykiai" ("Bolek i Lolek")
21:00 "Meilė - sudėtinga" ("Love's Complicated")
22:50 "Priesaika" ("Yemin")
23:55 "Priesaika" ("Yemin"). Turkija, melodrama, 2019. 1 sez. 63 s. (kart.) N-7

TV8 Rytoj

2021-01-28
00:55 "TV Pagalba"
02:50 "Topmodeliai" ("America's Next Top Model")
05:30 "Topmodeliai" ("America's Next Top Model")
06:30 "Argonautai" ("Аргонавты")
06:55 "Galiūnų košė" ("Богатырская каша")
07:05 "Kačiukas, vardu Au" ("Котенок по имени Гав")
07:20 "Boleko ir Lioleko nuotykiai" ("Bolek i Lolek")
07:30 "Ežiukas Sonikas" ("Sonic Boom 2")
07:45 "Ežiukas Sonikas" ("Sonic Boom 2")
08:00 "Supermergaitės" ("The Powerpuff Girls")
08:15 "Supermergaitės" ("The Powerpuff Girls")
08:30 "Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės" ("Blaze and the Monster Machines")
09:00 "Gardu Gardu"
10:00 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
10:30 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
11:00 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
11:35 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
12:10 "Meilė - sudėtinga" ("Love's Complicated")
14:00 "Moterys meluoja geriau"
14:30 "Moterys meluoja geriau"
15:00 "Bloga mergaitė Rubė" ("Rubi")
16:00 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
16:30 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
17:00 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
17:30 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
18:00 "Priesaika" ("Yemin")
19:00 "Priesaika" ("Yemin")
20:00 LABANAKT, VAIKUČIAI "Ir taip bus gerai" ("Так сойдет")
20:10 LABANAKT, VAIKUČIAI "Chomos nuotykiai" ("Приключения Хомы")
20:25 LABANAKT, VAIKUČIAI "Drambliukas" ("Слоненок")
20:35 LABANAKT, VAIKUČIAI "Kačiukas, vardu Au" ("Котенок по имени Гав")
20:50 LABANAKT, VAIKUČIAI "Boleko ir Lioleko nuotykiai" ("Bolek i Lolek")
21:00 PREMJERA "Vestuvių baimė" ("Yes, I Do")
22:50 "Priesaika" ("Yemin")
23:55 "Priesaika" ("Yemin"). Turkija, melodrama, 2019. 1 sez. 65 s. (kart.) N-7

TV8 Poryt

2021-01-29
00:55 "TV Pagalba"
02:50 "Topmodeliai" ("America's Next Top Model")
05:30 "Topmodeliai" ("America's Next Top Model")
06:30 "Ir taip bus gerai" ("Так сойдет")
06:40 "Chomos nuotykiai" ("Приключения Хомы")
06:55 "Drambliukas" ("Слоненок")
07:05 "Kačiukas, vardu Au" ("Котенок по имени Гав")
07:20 "Boleko ir Lioleko nuotykiai" ("Bolek i Lolek")
07:30 "Ežiukas Sonikas" ("Sonic Boom 2")
07:45 "Ežiukas Sonikas" ("Sonic Boom 2")
08:00 "Supermergaitės" ("The Powerpuff Girls")
08:15 "Supermergaitės" ("The Powerpuff Girls")
08:30 "Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės" ("Blaze and the Monster Machines")
09:00 "Pasaulis pagal moteris"
10:00 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
10:30 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
11:00 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
11:35 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
12:10 "Vestuvių baimė" ("Yes, I Do")
14:00 "Moterys meluoja geriau"
14:30 "Moterys meluoja geriau"
15:00 "Bloga mergaitė Rubė" ("Rubi")
16:00 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
16:30 "Likimo karuselė" ("Kumkum Bhagya")
17:00 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
17:30 "Lemties vingiai" ("Kundali Bhagya")
18:00 "Priesaika" ("Yemin")
19:00 "Priesaika" ("Yemin")
20:00 LABANAKT, VAIKUČIAI "Saldi pasaka" ("Сладкая сказка")
20:15 LABANAKT, VAIKUČIAI "Beždžionėlės, pirmyn!" ("Обезьянки, вперед!")
20:25 LABANAKT, VAIKUČIAI "Mėnesėlis žiburėlis" ("Шарик-фонарик")
20:35 LABANAKT, VAIKUČIAI "Kačiukas, vardu Au" ("Котенок по имени Гав")
20:50 LABANAKT, VAIKUČIAI "Boleko ir Lioleko nuotykiai" ("Bolek i Lolek")
21:00 "Gabalėlis dangaus" ("A Little Bit of Heaven")
23:05 "Priesaika" ("Yemin"). Turkija, melodrama, 2019. 1 sez. 66 s. (kart.) N-7

TV8 Užporyt

2021-01-30
00:05 "Priesaika" ("Yemin")
00:55 "TV Pagalba"
01:05 "TV Pagalba"
02:50 "Topmodeliai" ("America's Next Top Model")
02:55 "Namas"
05:30 "Topmodeliai" ("America's Next Top Model")
06:30 "Menų sala"
07:00 "Žiūrėk! Geras!" ("Look Kool")
07:30 "Supermergaitės" ("The Powerpuff Girls")
08:30 "Teletabiai" ("Teletubbies")
09:00 "Išdykėliai kačiukai" ("Три Кота")
09:30 "Mano mažasis ponis" ("My Little Pony: Friendship Is Magic")
10:00 "Benas Tenas" ("Ben 10")
10:30 "Žiūrėk! Geras!" ("Look Kool")
11:00 "Saldi pasaka" ("Сладкая сказка")
11:15 "Beždžionėlės, pirmyn!" ("Обезьянки, вперед!")
11:25 "Mėnesėlis žiburėlis" ("Шарик-фонарик")
11:35 "Kačiukas, vardu Au" ("Котенок по имени Гав")
11:50 "Boleko ir Lioleko nuotykiai" ("Bolek i Lolek")
12:00 "Ežiukas Sonikas" ("Sonic Boom 2")
13:00 "Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės" ("Blaze and the Monster Machines")
13:30 "Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės" ("Blaze and the Monster Machines")
14:00 "Galingasis 6" ("Big Hero 6: The Series")
14:30 "Galingasis 6" ("Big Hero 6: The Series")
15:00 "Tavo augintinis"
15:30 "Būk sveikas!" ("Будь здоров!")
16:00 "Džeimio Oliverio patiekalai per pusvalandį" ("Jamie's 30 Minute Meals 2")
16:30 "Džeimio Oliverio patiekalai per pusvalandį" ("Jamie's 30 Minute Meals 2")
17:05 "Kviečiu vakarienės" ("Come Dine With")
18:10 "Žmogžudystės ir kepėja. Tik desertai" ("Murder, She Baked: Just Desserts")
20:00 LABANAKT, VAIKUČIAI "Vilkas ir veršiukas" ("Волк и теленок")
20:10 LABANAKT, VAIKUČIAI "Veidrodėlis" ("Зеркальце")
20:25 LABANAKT, VAIKUČIAI "Visai nebaisu" ("Ничуть не страшно")
20:35 LABANAKT, VAIKUČIAI "Kačiukas, vardu Au" ("Котенок по имени Гав")
20:50 LABANAKT, VAIKUČIAI "Boleko ir Lioleko nuotykiai" ("Bolek i Lolek")
21:00 "Midsomerio žmogžudystės" ("Midsomer Murders")
22:55 "Gabalėlis dangaus" ("A Little Bit of Heaven"). JAV, komedija, drama, fantastinis, 2011. Rež.: Nicole Kassell, Vaidina: Kate Hudson, Gael García Bernal, Kathy Bates,...