TV3 programa

TV3 Šiandien

2018-04-26
DABAR TV3 pagalba 16:30 - 18:30, Trukmė 120 min
18:30 Žinių laida
19:20 Sporto apžvalga
19:25 Orai
19:30 Serialas Šviesoforas
20:00 Laida: Farai TV
21:00 Serialas Pasmerkti 4
21:30 Vakaro žinios
22:20 Sporto apžvalga
22:25 Orai
22:30 Eurolygos rungtynės. Kauno „Žalgiris“ - Pirėjo „Olympiacos“
22:30 VAKARO KINO TEATRAS. Magiškasis Maikas

TV3 Rytoj

2018-04-27
00:50 Serialas Kaulai
01:40 Kvantikas
02:30 Gaudynės
03:20 Raitelis be galvos
04:10 Imperija
05:10 Svotai
06:10 Televitrina
06:25 Kempiniukas Plačiakelnis
06:55 Serialas Simpsonai
07:25 Serialas Simpsonai
07:55 Serialas Pasmerkti 4
08:25 Serialas Šviesoforas
08:55 Meilės sūkuryje
10:00 Tai - mano gyvenimas
12:00 Svotai
13:00 Serialas Pažadėtoji
13:30 Serialas Pažadėtoji
14:00 Maištingosios amazonės
15:00 Serialas Simpsonai
15:30 Serialas Simpsonai
16:00 Žinių laida
16:25 Orai
16:30 TV3 pagalba
18:30 Žinių laida
19:20 Sporto apžvalga
19:25 Orai
19:30 DIDYSIS PENKTADIENIO FILMAS. Galingasis 6
21:45 VAKARO KINO TEATRAS. Siuntėjas
23:30 30 naktų paranormalių reiškinių su Šėtono apsėsta mergina su drakono tatuiruote

TV3 Poryt

2018-04-28
01:05 Dingti per 60 sekundžių
01:05 Magiškasis Maikas
03:05 Dingti per 60 sekundžių
03:10 Kvantikas
04:10 Gaudynės
05:35 Mažylė Houp
06:15 Televitrina
06:30 Aladinas
07:00 Ančiukų istorijos
07:30 Vėžliukai nindzės
08:00 Aladinas
08:30 Kempiniukas Plačiakelnis
09:00 Kempiniukas Plačiakelnis
09:30 Ilgo plauko istorija
10:00 Virtuvės istorijos
10:30 Gardu Gardu
11:00 Svajonių ūkis
11:30 Išsirink sau ateitį
12:00 ŠEIMOS MĖNESIO FILMAS. Raganaitės
13:50 ŠEIMOS MĖNESIO FILMAS. Nevykusi diena
15:40 Havajai 5.0
16:45 Ekstrasensai tiria
18:30 Žinių laida
19:15 Sporto apžvalga
19:20 Orai
19:25 Eurojackpot
19:30 PREMJERA ŠEŠTADIENIO ŠEIMOS KINO TEATRAS. Rytojaus žemė
22:05 ŠEŠTADIENIO GERO KINO VAKARAS. Pabėgimas iš Šoušenko

TV3 Užporyt

2018-04-29
01:05 Siuntėjas
02:45 Sniegynų įkaitai
04:45 Svotai
05:10 Mažylė Houp
06:15 Televitrina
06:30 Aladinas
07:00 Ančiukų istorijos
07:30 Vėžliukai nindzės
08:00 Aladinas
08:30 Mamyčių klubas
09:00 Kulinariniai triukai
09:30 Penkių žvaigždučių būstas
10:00 Pasaulis pagal moteris
10:30 Svajonių sodai
11:30 ŠEIMOS MĖNESIO FILMAS. Raganaitės 2
13:15 PREMJERA ŠEIMOS MĖNESIO FILMAS. Magiškoji nosis
15:40 Serialas Simpsonai
16:10 Ekstrasensai tiria
18:00 Raudonas kilimas
18:30 Žinių laida
19:20 Sporto apžvalga
19:25 Orai
19:30 Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou
22:00 PREMJERA VAKARO KINO TEATRAS. Mechanikas. Sugrįžimas