TV programa

DABAR Lietuvos tūkstantmečio vaikai
10:30 - 11:30, Trukmė 60 min ⓘ🔗
11:30 Mano geriausias draugas. Ved. Eimutis Kvoščiauskas. (subtitruota) ⓘ🔗
12:00 Premjera. Gyvybės metai Afrikoje (Africa's Wild Year) ⓘ🔗
12:55 Florida. Saulėtoji valstija (Florida: the Sunshine State) ⓘ🔗
13:55 Agata Kristi. Mįslingos žmogžudystės (Les petits meurtres d'Agatha Christie) ⓘ🔗
15:30 Žinios. Orai (su vertimu į gestų k.) ⓘ🔗
15:45 Istorijos detektyvai. Istorinė publicistika. Ved. Virginijus Savukynas. (subtitruota) ⓘ🔗
16:45 Duokim garo! Ved. Loreta Sungailienė ir Liudas Mikalauskas ⓘ🔗
18:00 Keliai ⓘ🔗
18:30 Žinios. Sportas. Orai (su vertimu į gestų k.) ⓘ🔗
19:00 Savaitė su „Dviračio žiniomis" ⓘ🔗
19:30 Savaitė ⓘ🔗
20:30 Panorama ⓘ🔗
20:52 Sportas ⓘ🔗
21:00 Premjera. Trolių ferma. Vaidybinis serialas. 4 s. Rež. Ernestas Jankauskas. Vaidina Gabija Siurbytė, Valentinas Krulikovskis, Andrius Paulavičius, Roberta Sirgedaitė.... ⓘ🔗
21:55 3 minutės iki kino. Filmą „Operacija „O2" pristato garso režisierius Vytis Puronas. ⓘ🔗
22:00 Operacija „O2" ⓘ🔗
23:45 Nevykėliai (La Chevre) ⓘ🔗

TV3 TV3

DABAR "Pasaulis pagal moteris"
10:00 - 11:00, Trukmė 60 min ⓘ🔗
11:00 "Svajonių sodai" ⓘ🔗
12:00 "Geriausi gyvūnų tėvai" ("Animal Super Parents") ⓘ🔗
13:10 "Laris Kraunas" ("Larry Crowne") ⓘ🔗
15:10 "Dar nebučiuota" ("Never Been Kissed") ⓘ🔗
17:20 "Lietuvis pas lietuvį" ⓘ🔗
18:30 "TV3 žinios" ⓘ🔗
19:20 "TV3 sportas" ⓘ🔗
19:27 "TV3 orai" ⓘ🔗
19:30 VAKARO KINO TEATRAS "Panelės Peregrinės ypatingų vaikų namai" ("Miss Peregrine's Home for Peculiar Children") ⓘ🔗
22:00 VĖLYVO VAKARO KINO TEATRAS "Brangus krovinys" ("Precious Cargo") ⓘ🔗
23:55 "Sniego traukinys" ("Snowpiercer") ⓘ🔗

BTV BTV

DABAR "Padėtis nevaldoma. Žmonijos katastrofos" (4) (Out of Control)
10:05 - 11:20, Trukmė 75 min ⓘ🔗
11:20 "Povandeninė visata" (4) (Submerged Universe) ⓘ🔗
11:55 "Povandeninė visata" (5) (Submerged Universe) ⓘ🔗
12:30 "Lenktynės aplink pasaulį" (2) (Race across the World II) ⓘ🔗
13:50 "Nacionaliniai darbo ypatumai" (13) (Osobennosti Nacionalnoy Raboty IV) ⓘ🔗
14:50 "Ekstrasensų mūšis" (4) (Bitva ekstrasensov XX) ⓘ🔗
17:00 Betsafe–LKL čempionatas. Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ - Šiaulių „Šiauliai“. Tiesioginė transliacija" ⓘ🔗
19:30 Betsafe–LKL čempionatas. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Klaipėdos „Neptūnas“. Tiesioginė transliacija" ⓘ🔗
21:45 Kas juoksis paskutinis? ⓘ🔗
22:30 "Gyvi numirėliai" (13) (The Walking Dead XI) ⓘ🔗
23:30 Sumažinti žmonės (Downsizing) ⓘ🔗

LNK LNK

DABAR KINO PUSRYČIAI Tintino nuotykiai. Vienaragio paslaptis (The Adventures of Tintin)
09:10 - 11:15, Trukmė 125 min ⓘ🔗
11:15 Šunų viešbutis (Hotel For Dogs) ⓘ🔗
13:20 Laukinių žmonių medžioklė (Hunt for the Wilderpeople) ⓘ🔗
15:25 Mano super buvusioji (My Super Ex-Girlfriend) ⓘ🔗
17:20 Teleloto ⓘ🔗
18:30 Žinios ⓘ🔗
19:20 Sportas ⓘ🔗
19:27 Orai ⓘ🔗
19:30 Lietuvos balsas ⓘ🔗
21:50 PREMJERA Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin (Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) ⓘ🔗

TV1 TV1

DABAR "Kandisė Renuar" (8) (Candice Renoir II)
10:10 - 11:20, Trukmė 70 min ⓘ🔗
11:20 "Mirtis rojuje" (4) (Death in Paradise X) ⓘ🔗
12:30 "Dešimčia metų jaunesni" (11) (10 Years Younger (NZ)) ⓘ🔗
13:00 "Dešimčia metų jaunesni" (12) (10 Years Younger (NZ)) ⓘ🔗
13:30 Sveikinimai ⓘ🔗
15:45 "Pavogtas gyvenimas" (74) (Stolen Life) ⓘ🔗
16:45 "Pavogtas gyvenimas" (75) (Stolen Life) ⓘ🔗
17:45 "Raudonas kambarys" (141) (Red Room (Kirmizi Oda)) ⓘ🔗
18:45 "Šeimos reikalai" (4) (Family Law) ⓘ🔗
19:45 "Praktikantė" (2) (L'Allieva III) ⓘ🔗
21:00 DETEKTYVO VAKARAS. PREMJERA Prancūziška žmogžudystė. Mirtis Omahos paplūdimyje (Murder in... Omaha Beach) ⓘ🔗
23:05 Išdavystė (Down by Love) ⓘ🔗

TV8 TV8

DABAR "Tomas ir draugai" ("Thomas & Friends")
10:30 - 10:45, Trukmė 15 min ⓘ🔗
10:45 "Tomas ir draugai" ("Thomas & Friends") ⓘ🔗
11:00 "Kosmoso tyrinėtojai" ("Space Racers") ⓘ🔗
11:15 "Kosmoso tyrinėtojai" ("Space Racers") ⓘ🔗
11:30 "Kung fu panda. Meistrų paslaptys" ("Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness") ⓘ🔗
12:00 "Sveikas rytojus" ⓘ🔗
13:00 "Džeimis: gaminkite ir tuo mėgaukitės" ("Jamie: Keep Cooking and Carry On") ⓘ🔗
13:30 "Džeimio ir Džimio maisto kovos klubas" ("Jamie & Jimmy's Food Fight Club") ⓘ🔗
14:30 "Mano namų taisyklės" ("House Rules") ⓘ🔗
16:00 "Itališka meilė" ("Muchacha italiana viene a casarse") ⓘ🔗
17:00 "Moterų daktaras" ("Женский доктор") ⓘ🔗
18:00 "Auroros Tygarden detektyvai. Kaip apdumti sukčių" ("Aurora Teagarden Mysteries: How to Con a Con") ⓘ🔗
20:00 "LABANAKT, VAIKUČIAI Kung fu panda. Meistrų paslaptys" ("Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness") ⓘ🔗
20:30 "LABANAKT, VAIKUČIAI Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės" ("Blaze and the Monster Machines") ⓘ🔗
21:00 "Kitos moters vaikas" ("Das Kind der Anderen") ⓘ🔗
23:00 "Šarka ir kapitonas" ("Rosamunde Pilcher: Die Elster und der Kapitän") ⓘ🔗
DABAR Tikėjimas ir gyvenimas. Programa apie ortodoksų ir sentikių bendruomenių dvasinius kelius. Ved. Deividas Zaicevas (subtitruota)
10:30 - 11:00, Trukmė 30 min ⓘ🔗
11:00 Mes iš Ukrainos. Kultūros publicistikos programa ukrainiečių kalba (subtitruota) ⓘ🔗
11:00 Kelias ⓘ🔗
11:30 Kas geresnio, kaimyne? Kultūros publicistikos programa lenkų kalba (subtitruota, kart.) ⓘ🔗
11:30 Pusryčiai pas kaimyną. Programa, kviečianti susipažinti su šalyje gyvenančiais užsieniečiais bei jų šeimomis. (kart.) ⓘ🔗
11:30 Mūsų rusų gatvė. Kultūros publicistikos programa rusų kalba. Ved. Olegas Kurdiukovas (subtitruota, kart.) ⓘ🔗
11:30 Mūsų rusų gatvė. Kultūros publicistikos programa rusų kalba. Ved. Olegas Kurdiukovas (subtitruota) ⓘ🔗
11:30 Mes iš Ukrainos. Kultūros publicistikos programa ukrainiečių kalba (subtitruota, kart.) ⓘ🔗
11:30 Menora. Kultūros publicistikos programa apie Lietuvos žydus. Ved. Donatas Valančiauskas (subtitruota) ⓘ🔗
12:00 Erdvės menas (The Art of Space) ⓘ🔗
12:00 Stambiu planu. Pokalbių programa. Ved. Andrius Rožickas. (kart.) ⓘ🔗
12:00 Legendos. Šiandien ir visados. Dokumentinių apybraižų ciklas. Ved. Aistė Stonytė. (kart.) ⓘ🔗
12:00 Pusryčiai pas kaimyną ⓘ🔗
12:00 Širdyje lietuvis. Aktualios publicistikos laida apie pasaulio lietuvių gyvenimą. (kart.) ⓘ🔗
12:00 Šventadienio mintys. Ved. Dalia Michelevičiūtė. (kart.) ⓘ🔗
12:30 Architektūra žmogui (Escala humana) ⓘ🔗
12:30 Širdyje lietuvis ⓘ🔗
12:30 Šv ⓘ🔗
13:00 Smalsumo genas. Programa, padedanti geriau pažinti pasaulį ir visuomenę. Ved. Rolandas Maskoliūnas. (kart.) ⓘ🔗
13:00 Pradėk nuo savęs. Gamtosauginė ekologinė programa. Ved. Gediminas Petkus. (kart.) ⓘ🔗
13:00 Veranda. Programa apie aplinkos estetiką. (kart.) ⓘ🔗
13:00 Laikinosios sostinės fenomenas ⓘ🔗
13:30 Prognozė. Programa apie klimato kaitą. (kart.) ⓘ🔗
13:30 Mūšio laukas. Programa, skirta visuomenės atsparumui išorės įtakoms didinti. Ved. Deividas Jursevičius. (kart.) ⓘ🔗
13:30 Čia – kinas. Kino žurnalas. (kart.) ⓘ🔗
13:30 Smalsumo genas ⓘ🔗
13:30 Euromaxx ⓘ🔗
13:40 Premjera. Paskutinė aristokratė (Posledni aristokratka) ⓘ🔗
14:00 Sveikinimų koncertas. Ved. Regina Jokubauskaitė. (kart.) ⓘ🔗
14:00 Klaipėdos pilies džiazo festivalis 2021. Grupė „Gin'gas" ⓘ🔗
14:00 Mūsų vienas vardas – Lietuva. Koncertas, skirtas Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos. Ved. Eglė Daugėlaitė, Ignas Krupavičius. Atlikėjai: Merūnas, Monika Liu,... ⓘ🔗
14:00 Prognozė ⓘ🔗
14:00 XXV Pažaislio muzikos festivalis. „The Queen symphony". Atlieka Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Valstybinis choras „Vilnius". Dirigentas Gintaras... ⓘ🔗
14:30 Atspindžiai ⓘ🔗
14:50 Klaipėdos pilies džiazo festivalis 2021. Grupė „Gin'gas" ⓘ🔗
15:00 Pasivaikščiojimai ⓘ🔗
15:00 Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Moterys. Laisvoji programa (gali dalyvauti A. Golovkina) ⓘ🔗
15:00 Grupės „Kamanių šilelis" koncertas. Iš festivalio „Midsummer Vilnius 2022" Valdovų rūmų kieme. ⓘ🔗
15:30 Laikinosios sostinės fenomenas ⓘ🔗
15:30 Mano tėviškė. Balys Sruoga. Dokumentinių apybraižų ciklas. ⓘ🔗
15:30 Premjera. Kapitonė Nova (Captain Nova) ⓘ🔗
15:35 Tarnauti ir ginti (Servir y proteger) ⓘ🔗
15:40 Nepamirštas Vilnius (kart.) ⓘ🔗
15:50 Paskutinis pėdsakas (Letzte Spur Berlin) ⓘ🔗
16:00 Euromaxx ⓘ🔗
16:30 Veranda ⓘ🔗
16:35 Gustavo enciklopedija. Pažintinė-pramoginė programa vaikams. Ved. Audrius Rakauskas (subtitruota, kart.) ⓘ🔗
16:35 Keliai. Mašinos. Žmonės. Programa, skirta eismo saugumui. (kart.) ⓘ🔗
16:35 Čia mano sodas. Programa apie sodininkavimą. (kart.) ⓘ🔗
16:35 7 Kauno dienos. Aktualijų programa. (kart.) ⓘ🔗
16:55 Prisiminkime ⓘ🔗
17:00 Premjera. Erdvės menas (The Art of Space) ⓘ🔗
17:00 Stambiu planu ⓘ🔗
17:05 Lietuvos tūkstantmečio vaikai. Ved. Robertas Petrauskas. (kart.) ⓘ🔗
17:05 Susigrąžinti miegą (Dormir à tout prix) ⓘ🔗
17:05 Princas Philipas. Karališkosios šeimos prisiminimai (Prince Philip: The Royal Family Remembers) ⓘ🔗
17:05 Ribos. Dokumentinis serialas. Rež. Annabel Verbeke. 2021 m. Lietuva, Švedija, Kroatija, Slovėnija, Belgija, Suomija, Norvegija. 3 s. Keturi metų laikai dienoje. N-7.... ⓘ🔗
17:30 Premjera. Architektūra žmogui (Escala humana) ⓘ🔗
17:50 Nepamirštas Vilnius (kart.) ⓘ🔗
18:00 Premjera. Ribos. Dokumentinis serialas. Rež. Georg Götmark, John Erling Utsi. 2021 m. Lietuva, Švedija, Kroatija, Slovėnija, Belgija, Suomija, Norvegija. 4 s. Samių... ⓘ🔗
18:00 Kalnų daktaras (Der Bergdoktor) ⓘ🔗
18:00 Premjera. Ribos. Dokumentinis serialas. Rež. Annabel Verbeke. 2021 m. Lietuva, Švedija, Kroatija, Slovėnija, Belgija, Suomija, Norvegija. 3 s. Keturi metų laikai... ⓘ🔗
18:00 Išpažinimai. Programa apie dvasinius ieškojimus. Ved. Viktorija Urbonaitė, Donatas Puslys. (kart.) ⓘ🔗
18:30 Kultūros diena. Programa apie kultūros procesus įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose. (kart.) ⓘ🔗
18:45 Euromaxx ⓘ🔗
19:00 Mūšio laukas ⓘ🔗
19:00 Kultūros diena. Programa apie kultūros procesus įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose. ⓘ🔗
19:00 Fokusas. Kultūros reiškinių, asmenybių ir idėjų žurnalas. ⓘ🔗
19:00 Legendos ⓘ🔗
19:00 Dviračio žinios. Humoro programa. (kart.) ⓘ🔗
19:00 Europos dailiojo čiuožimo čempionatas ⓘ🔗
19:30 Hokusai. Senis, pamišęs dėl tapybos (Hokusai: Old Man Crazy to Paint) ⓘ🔗
19:30 Eurolyga per LRT ⓘ🔗
19:30 Susigrąžinti miegą (Dormir à tout prix) ⓘ🔗
19:30 Premjera. Princas Philipas. Karališkosios šeimos prisiminimai (Prince Philip: The Royal Family Remembers) ⓘ🔗
19:45 Eurolygos krepšinio turnyras. Kauno „Žalgiris" – Belgrado „Partizan Nis" ⓘ🔗
20:00 Čia – kinas ⓘ🔗
20:00 Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Šokiai ant ledo. Laisvoji programa (gali dalyvauti A. Reed ir S. Ambrulevičius bei P. Ramanauskaitė ir P. Kizala) ⓘ🔗
20:20 Nepamirštas Vilnius ⓘ🔗
20:30 Panorama (su vertimu į gestų k.) ⓘ🔗
20:52 Sportas. Orai (su vertimu į gestų k.) ⓘ🔗
21:00 Kino žvaigždžių alėja. Nevykėliai (La Chevre) ⓘ🔗
21:00 Dienos tema (su vertimu į gestų k.) ⓘ🔗
21:00 Žiemojimas su opera ⓘ🔗
21:20 Sportas. Orai (su vertimu į gestų k.) ⓘ🔗
21:30 Žmogiškas mastelis. Šimtamečiai (100UP) ⓘ🔗
21:30 3 minutės iki kino. Prancūzų filmą „Iki pasimatymo ten, aukštai" pristato LNOBT direktoriaus pavaduotoja Jurgita Skiotytė-Norvaišienė. ⓘ🔗
21:30 Vilnius 700. Muzikinė kelionė laiku. XIV a. Grigališkasis choras „Schola Gregoriana Vilnensis" ⓘ🔗
21:30 Wolfgang Amadeus Mozart. Užburtoji fleita (Die Zauberflote) ⓘ🔗
21:33 Elito kinas. Iki pasimatymo ten, aukštai (Au revoir la-haut) ⓘ🔗
22:00 Europos kinas. Pilis Italijoje (Un chateau en Italie) ⓘ🔗
22:00 In memoriam Vidmantas Bartulis ⓘ🔗
22:15 Kino žvaigždžių alėja. Griaustinio kelias (Thunder Road) ⓘ🔗
22:25 Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Statytojų paslaptys (Notre-Dame De Paris: les secrets des batisseurs) ⓘ🔗
22:30 Koncertuoja Dido. „Baloise Session" 2019  (Dido in Concert. Baloise Session 2019) ⓘ🔗
23:05 Ribos. Dokumentinis serialas. Rež. Annabel Verbeke. 2021 m. Lietuva, Švedija, Kroatija, Slovėnija, Belgija, Suomija, Norvegija. 3 s. Keturi metų laikai dienoje. N-7.... ⓘ🔗
23:15 Sielvarto jūra, vilties jūra (Sea of Sorrow, Sea of Hope) ⓘ🔗
23:30 7 Kauno dienos. Aktualijų programa. (kart.) ⓘ🔗
23:45 Euromaxx (kart.) ⓘ🔗
23:45 Smalsumo genas. Programa, padedanti geriau pažinti pasaulį ir visuomenę. Ved. Rolandas Maskoliūnas. (kart.) ⓘ🔗

TV6 TV6

DABAR "E– gazas dugnas"
10:30 - 11:00, Trukmė 30 min ⓘ🔗
11:00 "Antinų dinastija" ("Duck Dynasty") ⓘ🔗
11:30 "Ledynmečio milžinai" ("Ice Age Giants") ⓘ🔗
12:40 "Laukinė Kolumbija" ("Into the Wild: Colombia") ⓘ🔗
13:55 "Išlikimas" ("Survivor") ⓘ🔗
15:00 "Pragaro kelias" ("Highway Thru Hell") ⓘ🔗
16:00 "Sandėlių karai" ("Storage Wars") ⓘ🔗
16:30 "Sandėlių karai" ("Storage Wars") ⓘ🔗
17:00 "Sandėlių karai" ("Storage Wars") ⓘ🔗
17:30 "Sandėlių karai" ("Storage Wars") ⓘ🔗
18:00 "Lombardų žvaigždės" ("Pawn Stars") ⓘ🔗
18:30 "Lombardų žvaigždės" ("Pawn Stars") ⓘ🔗
19:00 "Žaidimų žaidimas su Ellen" ("Ellen's Game of Games") ⓘ🔗
20:00 TIESIOGIAI "NBA rungtynės Orlando "Magic" – Šarlotės "Hornets"" ⓘ🔗
22:30 "NBA Action" ⓘ🔗
23:00 "Žinios" ⓘ🔗
23:50 "Sportas" ⓘ🔗
23:55 "Orai" ⓘ🔗
DABAR Gyvenimas versle
10:30 - 11:00, Trukmė 30 min ⓘ🔗
11:00 Sveikatos kodas ⓘ🔗
11:40 Sveikatos kodas ⓘ🔗
12:00 „Pėdsakas“ 3/11. Detektyvas. Ukraina. N-7. ⓘ🔗
13:00 „Pėdsakas“ 3/12. Detektyvas. Ukraina. N-7. ⓘ🔗