MTV Rocks programa

MTV Rocks Šiandien

2019-06-18
DABAR Descendants: Wicked World 1, ep. 2 18:20 - 18:25, Trukmė 5 min
18:25 Bizaardvark 1, ep. 6
18:50 Bizaardvark 1, ep. 4
19:00 Rocks Rated!
19:15 Stuck in the Middle 1, ep. 3
19:40 Stuck in the Middle 1, ep. 5
20:05 Disney Mickey Mouse 2, ep. 20
20:10 Stuck in the Middle 1, ep. 6
20:35 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 2
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 44
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 45
21:50 Lolirock 2, ep. 42
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 19
22:35 Binny i duh 1, ep. 4
23:00 Alex & Co. 3, ep. 46
23:25 Alex & Co. 3, ep. 47
23:50 Evermoor Chronicles 2, ep. 27

MTV Rocks Rytoj

2019-06-19
00:00 All Night Session
00:15 Evermoor Chronicles 2, ep. 28
00:15 Evermoor Chronicles 2, ep. 30
00:40 Alex & Co. 3, ep. 38
00:40 Alex & Co. 3, ep. 39
01:05 Binny i duh 1, ep. 7
01:05 Binny i duh 1, ep. 9
01:30 Binny i duh 1, ep. 8
01:30 Binny i duh 1, ep. 10
01:55 Hank Zipzer 2, ep. 14
01:55 Hank Zipzer 2, ep. 16
02:20 Hank Zipzer 2, ep. 15
02:20 Hank Zipzer 2, ep. 17
02:45 Alex & Co. 3, ep. 47
02:45 Alex & Co. 3, ep. 49
03:10 Alex & Co. 3, ep. 48
03:10 Alex & Co. 3, ep. 50
03:35 Violetta 1, ep. 79, tinejdžerska serija
03:35 Violetta 1, ep. 80, tinejdžerska serija
04:25 Binny i duh 2, ep. 14
04:25 Binny i duh 2, ep. 15
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 13
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 14
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 16
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 17
05:00 Džesi 1, ep. 20
05:25 Džesi 1, ep. 16
05:50 Džesi 1, ep. 19
06:00 AM Mayhem
06:15 A.N.T. FARM 1, ep. 4
06:40 A.N.T. FARM 1, ep. 8
07:05 A.N.T. FARM 1, ep. 9
07:30 Read It and Weep
08:55 101 Dalmatian Street 1, ep. 3
09:00 Biggest! Hottest! Loudest!
09:10 SHAKE IT UP 1, ep. 2
09:35 SHAKE IT UP 1, ep. 8
10:00 SHAKE IT UP 1, ep. 9
10:25 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 7
10:50 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 18
11:15 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 5
11:40 101 Dalmatian Street 1, ep. 3
12:05 Kitty Is Not a Cat 1, ep. 14
12:30 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 5
12:55 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 6
13:20 101 Dalmatian Street 1, ep. 7
13:45 Kitty Is Not a Cat 1, ep. 14
14:10 Raven's Home 1, ep. 8
14:35 Raven's Home 1, ep. 9
15:00 Raven's Home 1, ep. 11
15:25 Bunk'd 1, ep. 7
15:50 Bunk'd 1, ep. 8
16:15 Bunk'd 1, ep. 10
16:40 Liv i Maddie 1, ep. 8
17:00 100% Anthems!
17:05 Liv i Maddie 1, ep. 13
17:30 Liv i Maddie 1, ep. 6
17:55 Bizaardvark 1, ep. 7
18:20 Descendants: Wicked World 1, ep. 3
18:25 Bizaardvark 1, ep. 10
18:50 Bizaardvark 1, ep. 12
19:00 Rocks Rated!
19:15 Stuck in the Middle 1, ep. 7
19:40 Stuck in the Middle 1, ep. 8
20:05 Disney Mickey Mouse 2, ep. 21
20:10 Stuck in the Middle 1, ep. 10
20:35 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 3
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 46
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 47
21:50 Lolirock 2, ep. 43
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 20
22:35 Binny i duh 1, ep. 5
23:00 Alex & Co. 3, ep. 48
23:25 Alex & Co. 3, ep. 49
23:50 Evermoor Chronicles 2, ep. 29

MTV Rocks Poryt

2019-06-20
00:00 All Night Session
00:15 Evermoor Chronicles 2, ep. 32
00:40 Alex & Co. 3, ep. 40
01:05 Binny i duh 1, ep. 11
01:30 Binny i duh 1, ep. 12
01:55 Hank Zipzer 2, ep. 18
02:20 Hank Zipzer 2, ep. 19
02:45 Alex & Co. 3, ep. 51
03:10 Alex & Co. 1, ep. 1
03:35 Violetta 2, ep. 81
04:25 Binny i duh 2, ep. 16
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 15
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 18
05:00 Džesi 1, ep. 26
05:25 Džesi 1, ep. 18
05:50 Džesi 1, ep. 23
06:00 AM Mayhem
06:15 A.N.T. FARM 1, ep. 10
06:40 A.N.T. FARM 1, ep. 11
07:05 A.N.T. FARM 1, ep. 12
07:30 Zapped
09:00 Biggest! Hottest! Loudest!
09:10 SHAKE IT UP 1, ep. 10
09:35 SHAKE IT UP 1, ep. 11
10:00 SHAKE IT UP 1, ep. 12
10:25 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 9
10:50 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 10
11:15 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 11
11:40 101 Dalmatian Street 1, ep. 4
12:05 Kitty Is Not a Cat 1, ep. 15
12:30 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 7
12:55 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 8
13:20 101 Dalmatian Street 1, ep. 8
13:45 Kitty Is Not a Cat 1, ep. 15
14:10 Raven's Home 1, ep. 6
14:35 Raven's Home 1, ep. 10
15:00 Raven's Home 1, ep. 12
15:25 Bunk'd 1, ep. 11
15:50 Bunk'd 1, ep. 19
16:15 Bunk'd 1, ep. 12
16:40 Liv i Maddie 1, ep. 11
17:00 100% Anthems!
17:05 Liv i Maddie 1, ep. 9
17:30 Liv i Maddie 1, ep. 10
17:55 Bizaardvark 1, ep. 11
18:20 Descendants: Wicked World 1, ep. 4
18:25 Bizaardvark 1, ep. 14
18:50 Bizaardvark 1, ep. 15
19:00 Rocks Rated!
19:15 Stuck in the Middle 1, ep. 11
19:40 Stuck in the Middle 1, ep. 9
20:05 Disney Mickey Mouse 2, ep. 22
20:10 Stuck in the Middle 1, ep. 14
20:35 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 4
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 48
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 49
21:50 Lolirock 2, ep. 44
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 21
22:35 Binny i duh 1, ep. 6
23:00 Alex & Co. 3, ep. 50
23:25 Alex & Co. 3, ep. 51
23:50 Evermoor Chronicles 2, ep. 31

MTV Rocks Užporyt

2019-06-21
00:00 All Night Session
00:15 Evermoor Chronicles 2, ep. 34
00:40 Alex & Co. 3, ep. 41
01:05 Binny i duh 1, ep. 13
01:30 Binny i duh 2, ep. 14
01:55 Hank Zipzer 2, ep. 20
02:20 Hank Zipzer 2, ep. 21
02:45 Alex & Co. 1, ep. 2
03:10 Alex & Co. 1, ep. 3
03:35 Violetta 2, ep. 82
04:25 Binny i duh 2, ep. 17
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 16
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 19
05:00 Džesi 1, ep. 21
05:25 Džesi 1, ep. 6
05:50 Džesi 2, ep. 28
06:00 AM Mayhem
06:15 A.N.T. FARM 1, ep. 18
06:40 A.N.T. FARM 1, ep. 13
07:05 A.N.T. FARM 1, ep. 15
07:30 Freaky Friday (2018)
09:00 Biggest! Hottest! Loudest!
09:00 101 Dalmatian Street 1, ep. 4
09:10 SHAKE IT UP 1, ep. 13
09:35 SHAKE IT UP 1, ep. 14
10:00 SHAKE IT UP 1, ep. 16
10:25 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 12
10:50 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 17
11:15 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 22
11:40 101 Dalmatian Street 1, ep. 5
12:05 Kitty Is Not a Cat 1, ep. 16
12:30 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 9
12:55 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 10
13:20 101 Dalmatian Street 1, ep. 9
13:45 Kitty Is Not a Cat 1, ep. 16
14:10 Raven's Home 1, ep. 13
14:35 Raven's Home 2, ep. 14
15:00 Raven's Home 2, ep. 15
15:25 Bunk'd 1, ep. 16
15:50 Bunk'd 1, ep. 17
16:15 Bunk'd 1, ep. 9
16:40 Liv i Maddie 1, ep. 12
17:00 100% Anthems!
17:05 Liv i Maddie 1, ep. 14
17:30 Liv i Maddie 1, ep. 15
17:55 Bizaardvark 1, ep. 21
18:20 Descendants: Wicked World 1, ep. 5
18:25 Bizaardvark 1, ep. 13
18:50 Bizaardvark 1, ep. 17
19:00 Rocks Rated!
19:15 Stuck in the Middle 1, ep. 13
19:40 Stuck in the Middle 1, ep. 15
20:05 Disney Mickey Mouse 2, ep. 23
20:10 Stuck in the Middle 1, ep. 16
20:35 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 5
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 50
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 51
21:50 Lolirock 2, ep. 45
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 22
22:35 Binny i duh 1, ep. 7
23:00 Alex & Co. 1, ep. 6
23:25 Alex & Co. 1, ep. 7
23:50 Evermoor Chronicles 2, ep. 33