MTV Rocks programa

MTV Rocks Šiandien

2019-10-18
DABAR Bizaardvark 1, ep. 21 09:40 - 10:05, Trukmė 25 min
10:05 Liv i Maddie 2, ep. 44
10:30 Liv i Maddie 2, ep. 38
10:55 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 23
11:20 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 26
11:45 Bunk'd 2, ep. 33
12:10 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 49
12:35 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 50
13:00 Disney Cookabout 3, ep. 52
13:25 SHAKE IT UP 1, ep. 12
13:50 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 58
14:15 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 54
14:40 Penny On M.A.R.S 2, ep. 17
15:05 Disney Mickey Mouse 4, ep. 71
15:10 Bizaardvark 3, ep. 60
15:35 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 18
16:00 Raven's Home 3, ep. 48
16:25 Coop and Cami Ask the World 1, ep. 18
16:50 Sydney to the Max 1, ep. 16
17:00 100% Anthems!
17:15 Stuck in the Middle 2, ep. 27
17:40 Stuck in the Middle 2, ep. 28
18:05 Kej-Si na tajnom zadatku 3, ep. 73
18:30 SHAKE IT UP 2, ep. 29
18:55 SHAKE IT UP 2, ep. 38
19:00 Rocks Rated!
19:20 Liv i Maddie 3, ep. 58
19:45 Liv i Maddie 3, ep. 59
20:10 Džesi 4, ep. 88
20:35 Džesi 4, ep. 95
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 49
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 50
21:50 Lolirock 1, ep. 14
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 13
22:35 Binny i duh 1, ep. 8
23:00 Alex & Co. 3, ep. 36
23:25 Alex & Co. 3, ep. 37
23:50 Evermoor Chronicles 1, ep. 15

MTV Rocks Rytoj

2019-10-19
00:00 All Night Session
00:15 Evermoor Chronicles 1, ep. 16
00:15 Evermoor Chronicles 1, ep. 18
00:40 Alex & Co. 1, ep. 2
00:40 Alex & Co. 1, ep. 3
01:05 Binny i duh 1, ep. 2
01:05 Binny i duh 1, ep. 4
01:30 Binny i duh 1, ep. 3
01:30 Binny i duh 1, ep. 5
01:55 Evermoor Chronicles 2, ep. 35
01:55 Evermoor Chronicles 1, ep. 5
02:20 Evermoor Chronicles 2, ep. 36
02:20 Evermoor Chronicles 1, ep. 6
02:45 Alex & Co. 3, ep. 32
02:45 Alex & Co. 3, ep. 34
03:10 Alex & Co. 3, ep. 33
03:10 Alex & Co. 3, ep. 35
03:35 Violetta 1, ep. 39, tinejdžerska serija
03:35 Violetta 1, ep. 40, tinejdžerska serija
04:25 Binny i duh 2, ep. 14
04:25 Binny i duh 2, ep. 19
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 6
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 7
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 6
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 7
05:00 SHAKE IT UP 2, ep. 34
05:00 101 Dalmatian Street 1, ep. 12
05:25 Raven's Home 3, ep. 48
05:25 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 13
05:50 Tsum Tsum Shorts 2, ep. 14
05:50 Descendants: Wicked World 1, ep. 6
05:55 Sydney to the Max 1, ep. 4
05:55 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 51
06:00 AM Mayhem
06:20 Raven's Home 3, ep. 41
06:45 Raven's Home 3, ep. 43
07:10 Raven's Home 3, ep. 44
07:35 Raven's Home 3, ep. 48
08:00 Raven's Home 2, ep. 29
08:25 Bizaardvark 1, ep. 10
08:50 Bunk'd 3, ep. 50
09:00 Biggest! Hottest! Loudest!
09:15 Disney Cookabout 3, ep. 57
09:40 Bunk'd 1, ep. 4
10:05 Bunk'd 1, ep. 6
10:30 Bunk'd 1, ep. 7
10:55 Bunk'd 1, ep. 5
11:20 Bunk'd 1, ep. 10
11:45 Bunk'd 1, ep. 8
12:10 A.N.T.: Škola talenta 1, ep. 3
12:35 A.N.T.: Škola talenta 1, ep. 6
13:00 Raven's Home 2, ep. 32
13:25 Raven's Home 2, ep. 29
13:50 Bunk'd 1, ep. 9
14:15 Bunk'd 1, ep. 13
14:40 Star Wars: Forces of Destiny 1, ep. 7
14:45 Disney Cookabout 3, ep. 57
15:10 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 12
15:35 SHAKE IT UP 3, ep. 62
16:00 SHAKE IT UP 3, ep. 63
16:25 Bizaardvark 2, ep. 32
16:50 Bizaardvark 2, ep. 34
17:00 100% Anthems!
17:15 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 56
17:40 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 57
18:05 Bunk'd 2, ep. 26
18:30 Bunk'd 2, ep. 28
18:55 Stuck in the Middle 3, ep. 58
19:00 Saturday Night Rocks!
19:20 Stuck in the Middle 3, ep. 59
19:45 Kej-Si na tajnom zadatku 2, ep. 30
20:10 Kej-Si na tajnom zadatku 2, ep. 31
20:35 Liv i Maddie 1, ep. 5
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 51
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 52
21:50 Lolirock 1, ep. 15
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 14
22:35 Binny i duh 1, ep. 9
23:00 Alex & Co. 3, ep. 38
23:25 Alex & Co. 3, ep. 39
23:50 Evermoor Chronicles 1, ep. 17

MTV Rocks Poryt

2019-10-20
00:00 All Night Session
00:15 Evermoor Chronicles 1, ep. 20
00:15 Evermoor Chronicles 1, ep. 18
00:40 Alex & Co. 1, ep. 4
00:40 Alex & Co. 1, ep. 3
01:05 Binny i duh 1, ep. 7
01:05 Binny i duh 1, ep. 4
01:30 Binny i duh 1, ep. 6
01:30 Binny i duh 1, ep. 5
01:55 Evermoor Chronicles 1, ep. 7
01:55 Evermoor Chronicles 1, ep. 5
02:20 Evermoor Chronicles 1, ep. 8
02:20 Evermoor Chronicles 1, ep. 6
02:45 Alex & Co. 3, ep. 36
02:45 Alex & Co. 3, ep. 34
03:10 Alex & Co. 3, ep. 37
03:10 Alex & Co. 3, ep. 35
03:35 Violetta 1, ep. 41, tinejdžerska serija
03:35 Violetta 1, ep. 40, tinejdžerska serija
04:25 Binny i duh 2, ep. 20
04:25 Binny i duh 2, ep. 19
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 8
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 7
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 8
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 7
05:00 SHAKE IT UP 2, ep. 32
05:00 SHAKE IT UP 2, ep. 34
05:25 Raven's Home 3, ep. 37
05:25 Raven's Home 3, ep. 48
05:50 Tsum Tsum Shorts 2, ep. 15
05:50 Tsum Tsum Shorts 2, ep. 14
05:55 Sydney to the Max 1, ep. 7
05:55 Sydney to the Max 1, ep. 4
06:00 AM Mayhem
06:20 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 58
06:45 Liv i Maddie 1, ep. 16
07:10 Liv i Maddie 1, ep. 15
07:35 Disney Cookabout 3, ep. 57
08:00 Raven's Home 2, ep. 34
08:25 Bizaardvark 1, ep. 12
08:50 Bunk'd 3, ep. 51
09:00 Biggest! Hottest! Loudest!
09:15 Disney Cookabout 3, ep. 56
09:40 Bunk'd 1, ep. 11
10:05 Bunk'd 1, ep. 19
10:30 Bunk'd 1, ep. 12
10:55 Bunk'd 1, ep. 16
11:20 Bunk'd 1, ep. 17
11:45 Bunk'd 1, ep. 9
12:10 A.N.T.: Škola talenta 1, ep. 7
12:35 A.N.T.: Škola talenta 1, ep. 5
13:00 Raven's Home 3, ep. 39
13:25 Raven's Home 3, ep. 41
13:50 Raven's Home 3, ep. 43
14:15 Raven's Home 3, ep. 44
14:40 Star Wars: Forces of Destiny 1, ep. 8
14:45 Raven's Home 3, ep. 48
15:10 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 17
15:35 SHAKE IT UP 3, ep. 65
16:00 SHAKE IT UP 3, ep. 64
16:25 Bizaardvark 2, ep. 41
16:50 Bizaardvark 2, ep. 35
17:00 100% Anthems!
17:15 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 58
17:40 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 59
18:05 Bunk'd 2, ep. 27
18:30 Bunk'd 2, ep. 30
18:55 Stuck in the Middle 3, ep. 52
19:00 Sunday Sessions
19:20 Stuck in the Middle 1, ep. 1
19:45 Kej-Si na tajnom zadatku 2, ep. 32
20:10 Kej-Si na tajnom zadatku 2, ep. 33
20:35 Liv i Maddie 1, ep. 8
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 1
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 2
21:50 Lolirock 1, ep. 16
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 15
22:35 Binny i duh 1, ep. 10
23:00 Alex & Co. 3, ep. 40
23:25 Alex & Co. 3, ep. 41
23:50 Evermoor Chronicles 1, ep. 19

MTV Rocks Užporyt

2019-10-21
00:00 All Night Session
00:15 Evermoor Chronicles 1, ep. 22
00:15 Evermoor Chronicles 1, ep. 20
00:40 Alex & Co. 1, ep. 5
00:40 Alex & Co. 1, ep. 4
01:05 Binny i duh 1, ep. 8
01:05 Binny i duh 1, ep. 7
01:30 Binny i duh 1, ep. 9
01:30 Binny i duh 1, ep. 6
01:55 Evermoor Chronicles 1, ep. 9
01:55 Evermoor Chronicles 1, ep. 7
02:20 Evermoor Chronicles 1, ep. 10
02:20 Evermoor Chronicles 1, ep. 8
02:45 Alex & Co. 3, ep. 38
02:45 Alex & Co. 3, ep. 36
03:10 Alex & Co. 3, ep. 39
03:10 Alex & Co. 3, ep. 37
03:35 Violetta 1, ep. 42, tinejdžerska serija
03:35 Violetta 1, ep. 41, tinejdžerska serija
04:25 Binny i duh 2, ep. 21
04:25 Binny i duh 2, ep. 20
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 9
04:45 Rolling To The Ronks 1, ep. 8
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 9
04:50 Rolling To The Ronks 1, ep. 8
05:00 SHAKE IT UP 2, ep. 36
05:25 Raven's Home 3, ep. 38
05:50 Tsum Tsum Shorts 2, ep. 16
05:55 Sydney to the Max 1, ep. 2
06:00 AM Mayhem
06:20 Penny on M.A.R.S. 1, ep. 6, Dopo che Tosca...
06:45 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 25
07:10 Bizaardvark 1, ep. 21
07:35 Džesi 3, ep. 58
08:00 Džesi 3, ep. 56
08:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 23
08:50 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 24
09:00 Biggest! Hottest! Loudest!
09:15 Bizaardvark 1, ep. 20
09:40 Bizaardvark 1, ep. 13
10:05 Liv i Maddie 2, ep. 45
10:30 Liv i Maddie 3, ep. 46
10:55 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 24
11:20 Kej-Si na tajnom zadatku 1, ep. 16
11:45 Bunk'd 2, ep. 32
12:10 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 51
12:35 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 2, ep. 52
13:00 Disney Cookabout 3, ep. 53
13:25 SHAKE IT UP 1, ep. 13
13:50 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 52
14:15 A.N.T.: Škola talenta 3, ep. 55
14:40 Penny On M.A.R.S 2, ep. 18
15:05 Disney Mickey Mouse 4, ep. 72
15:10 Amphibia 1, ep. 1
15:35 Kej-Si na tajnom zadatku 3, ep. 56
16:00 Kej-Si na tajnom zadatku 3, ep. 57
16:25 Kej-Si na tajnom zadatku 3, ep. 58
16:50 Kej-Si na tajnom zadatku 3, ep. 59
17:00 100% Anthems!
17:15 Stuck in the Middle 2, ep. 29
17:40 Stuck in the Middle 2, ep. 30
18:05 Kej-Si na tajnom zadatku 3, ep. 75
18:30 SHAKE IT UP 2, ep. 41
18:55 SHAKE IT UP 2, ep. 42
19:00 Rocks Rated!
19:20 Liv i Maddie 3, ep. 60
19:45 Liv i Maddie 3, ep. 61
20:10 Džesi 4, ep. 97
20:35 Džesi 4, ep. 96
21:00 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 3
21:25 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka 1, ep. 4
21:50 Lolirock 1, ep. 17
22:10 Evermoor Chronicles 1, ep. 16
22:35 Binny i duh 1, ep. 11
23:00 Alex & Co. 3, ep. 42
23:25 Alex & Co. 3, ep. 43
23:50 Evermoor Chronicles 1, ep. 21