Balticum Auksinis programa

Balticum Auksinis Šiandien

2019-12-08
DABAR Biografinė sporto drama „Pele. Legendos gimimas“ (JAV, 2016 m.) (N-7) 09:00 - 11:00, Trukmė 120 min
11:00 Romantinė drama „Kartą Niujorke“ (JAV, 2013 m.) (N-7)
13:00 Karo drama „Chuang Ši vaikai“ (Australija, Kinija, Vokietija, 2008 m.) (N-7)
15:00 Trileris „Valandos“ (JAV, 2013 m.) (N-7)
17:00 Drama „Kambarinės dienoraštis“ (Prancūzija, Belgija, 2015 m.) (N-7)
19:00 Kriminalinė veiksmo komedija „Machinatoriai“ (JAV, 2016 m.) (N-7)
21:00 Kriminalinė komedija „Angelų dalis“ (D.Britanija, Prancūzija, Belgija, 2012 m.) (N-14)
23:00 Kriminalinis trileris „Moteris narve“ (Danija, Vokietija, Švedija, 2013 m.) (N-14)

Balticum Auksinis Rytoj

2019-12-09
01:00 Drama „Saulėlydžio giesmė“ (D.Britanija, Liuksemburgas, 2015 m.) (N-14)
01:05 Kriminalinis trileris „Palikti Aliaskoje“ (JAV, 2013 m.) (N-14)
07:00 Biografinė istorinė drama „Liudvikas Antrasis“ (Austrija, Vokietija, 2012 m.) (N-7)
09:20 Romantinė komedija „Viskas, ko noriu“ (JAV, 2017 m.) (N-7)
11:00 Drama „Artistas“ (Prancūzija, Belgija, JAV, 2011 m.)
13:00 Trileris „Tavo draugija“ (JAV, Kanada, 2012 m.) (N-7)
15:00 Veiksmo trileris „Gaudynės Šanchajuje“ (Kinija, 2017 m.) (N-7)
17:00 Drama „Amerikietiška pastoralė“ (Honkongas, JAV, 2016 m.) (N-7)
19:00 Romantinė komedija „Pabandom iš naujo“ (JAV, 2012 m.) (N-7)
21:00 Drama „Sudie, Paryžiau“ (Vokietija, Prancūzija, 2013 m.) (N-7)
23:00 Drama „Saulėlydžio giesmė“ (D.Britanija, Liuksemburgas, 2015 m.) (N-14)

Balticum Auksinis Poryt

2019-12-10
01:00 Drama „Saulėlydžio giesmė“ (D.Britanija, Liuksemburgas, 2015 m.) (N-14)
01:10 Kriminalinė komedija „Šeima“ (JAV, Prancūzija, 2013 m.) (N-14)
07:00 Veiksmo trileris „Gaudynės Šanchajuje“ (Kinija, 2017 m.) (N-7)
09:00 Drama „Amerikietiška pastoralė“ (Honkongas, JAV, 2016 m.) (N-7)
11:00 Fantastinė romantinė nuotykių komedija „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija“ (JAV, 2012 m.)
13:00 Veiksmo trileris „Ištroškę greičio“ (JAV, D.Britanija, Prancūzija, 2014 m.) (N-7)
15:05 Drama „Kalno stebuklas“ (JAV, 2017 m.) (N-7)
17:00 Fantastinė komedija „Svajonių apps'as“ (Kinija, Kanada, JAV, 2018 m.)
19:00 Romantinė drama „Pražūtingos gelmės“ (Vokietija, Prancūzija, JAV, 2017 m.) (N-7)
21:00 Romantinė drama „Saugus prieglobstis“ (JAV, 2013 m.) (N-7)
23:00 Veiksmo trileris „Gynybos kodas“ (D.Britanija, Belgija, JAV, 2013 m.) (N-14)

Balticum Auksinis Užporyt

2019-12-11
01:00 Romantinė drama „Izabelė ir jos vyrai“ (Prancūzija, Belgija, 2017 m.) (N-14)
01:10 Kriminalinė komedija „Šeima“ (JAV, Prancūzija, 2013 m.) (N-14)
07:00 Drama „Kalno stebuklas“ (JAV, 2017 m.) (N-7)
09:00 Fantastinė komedija „Svajonių apps'as“ (Kinija, Kanada, JAV, 2018 m.)
11:00 Komedija „Nebloga mergina“ (JAV, 2012 m.) (N-7)
13:00 Kriminalinė veiksmo komedija „Karštas taikinys“ (D.Britanija, Prancūzija, 2010 m.) (N-7)
15:00 Biografinė sporto drama „Kovotojas“ (JAV, 2010 m.) (N-7)
17:00 Romantinė komedija „Didžiosios vestuvės“ (JAV, 2013 m.) (N-7)
19:00 Drama „Žmogus, kuris juokiasi“ (Prancūzija, Čekijos Respublika, 2012 m.) (N-7)
21:00 Romantinė veiksmo komedija „Išeiginės“ (Prancūzija, 2009 m.) (N-7)
23:00 Komedija „Žigolo“ (JAV, 2013 m.) (N-14)